יום שישי, 4 באוקטובר 2013

קצת לונדון


אני אוהבת את לונדון!
מאד!
אוהבת לחזור למקומות שאני מכירה, ואוהבת לגלות מקומות חדשים.
זה תלוי כמובן בזמן שיש.

הפעם, נעה ואני, עם יומיים וחצי בלבד, הספקנו די הרבה. לא ספרתי אבל אני מניחה שצעדנו קילומטרים רבים ביותר...

הספקנו לראות מחזמר חמוד - wicked

הגענו לאזור שעוד לא היינו בו אף פעם- כאן... בדרך ליד כמה מבנים מודרנים חדשים , נתקלנו בתורים ארוכים ביותר. נעה שלאה משהו למה בדיוק הם מחכים, אז מסתבר שהיה סופ"ש " מבנים פתוחים" בלונדון, במסגרת שבוע עיצוב.  כמובן שלא היה לנו זמן לעמוד שעות בתור...

אכלנו לא רע... נעה הספיקה לטעום טעם שטרם טעמה של בן אנד ג'ריס, וטייק אווי מ wagamama
 אני שמחתי לגלות סניף נוסף חדש ויפה של wholefoods  על יד פיקדילי...

ותלונה קטנה למערך שכירת האופניים, שלא היה נחמד איתנו , ועם עוד עשרות תיירים... שעברו מתחנה לתחנה והאופניים לא הסכימו להשתחרר להם\לנו, לא ברור למה... אז נסענו קצת, ומקום לנסוע בסוף היום כפי המתכונן... עשינו צעידה נוספת מקצה האחד של הייד פארק, לשני ( באלכסון לארוך!! מהפינה של אוקספורד עד קנסינגטון- מעייף! )

בכל מקרה, לונדון תמיד שווה!

2 תגובות:

 1. לונדון תמיד מהממת.
  נחמד שהייתם באיזור של spitalfields market, זה בתחנת ליברפול, לא? יום ראשון הכי שווה לבוא לשם, כי אז כל הדוכנים והחנויות פתוחים, אבל בכל יום בשבוע יש דוכנים בנושא מסוים (אופנה, עתיקות וכו').
  גם אני הייתי כשרק פתחו את הסניף של whole food market בפיקדילי! סניף קטן יחסית לסניף של high street kensington, אבל מאד חמוד, במקום יותר מרכזי ועם מיקרוגל בקומה השנייה לשימוש כל הלקוחות. מאד נחמדים שם.
  דווקא לשוק קמדן אני לא אחזור יותר. ממש לא אהבתי, הרגשתי כאילו נחתתי במדינת עולם שלישית וברחתי כל עוד נפשי בי.... (-:
  אחח... כמה אני מתעגעת ללונדון. תמיד כיף לחור למקומות המוכרים וגם לגלות מקומות חדשים.. שמחה שנהנתם!

  השבמחק
 2. הי דנה

  ספיטלפילד אכן על יד תחנת ליברפול. היינו בשבת- הכל היה פתוח, גם שוק ( היו שניים, אחד של יד שניה ושני שעשה רושם של מעצבים צעירים )
  אני מאד אוהבת את השוק בקמדן, אבל משום מה הפעם היה ממש טירוף מבחינת כמויות בני האדם. הכי מצחיק שחשבתי שהיה יחסית רייק כי התחתית לשם לא עבדה באותו יום.. מסתבר שזה לא הפריע להמונים להגיע ( כמונו ) באוטובוסים וברגל.
  בכל מקרה לונדון תמיד כייפית, גם עם זה יומיים וחצי 'על הדרך' :)

  השבמחק